Saloon Köpük Sabun

21 Ekim

Kış geldi. Hastalıklar bir bir ortaya çıkmaya başladı. Sağlık Bakanlığı ; hastalıktan korunmak için:  “Ellerinizi yıkayınız.” demektedir. Gün boyu ellerimizle oradan oraya dokunmaktayız. Haliyle: Hastalık dönemlerinde enfeksiyonların yaygınlaşma nedenlerinden biridir.

banyodaki saloon kopuk sabun
Banyodaki Saloon Köpük Sabun

Saloon sabun da evde severek kullandığım markadır. Cuma günü kuryedeki pakette “Saloon Sabunu” görünce mutlu oldum. Eve gider gitmezde, biten Saloon sıvı sabunun yerine hemen geçti.  Saloon Sabun, yeni “köpük sabun” hazırlamış.
Sanırım, el yıkarken oluşan “kuruma, hassasiyeti” önlemeyi amaçlamış.  İşin güzel yanı paraben de bulunmuyor.
O zaman, banyoda yeni bir keyif yaşamaya başlıyoruz. Evet, şimdi bize gelen açıklamayı okumaya davet ediyorum:
saloon sabun kopuk
Saloon Sabun Köpük

SALOON AİLESİ YENİ ÜRÜN SERİSİ KÖPÜK EL SABUNLARI İLE GENİŞLİYOR!
Saloon Köpük El Sabunu, benzersiz içeriği , yumuşak kremsi köpüğü ve paraben içermeyen özel formülü sayesinde cildin doğal dengesini koruyarak, elleri tahriş etmeden temizler ve ipeksi yumuşaklık sağlar. Her cilde uygun formülü ve içeriğindeki mis kokulu yağlar sayesinde her yıkamada doğal ve bir o kadar keyifli bir deneyim yaşamaya hazır olun!
Yeni Saloon Köpük Sabunlar, ev içi kullanıma uygun ve son derece şık ambalajlarıyla banyolara farklı bir güzellik katarak, tropik meyvelerin tazeliği ve lavanta ferahlığını evlere taşıyacaklar. Klasik sıvı sabunlardan farklı olarak, kremsi köpük formatta sunulan bu özel ürün, hoş aromalı Frambuaz, Citrus & Mango ve Lavanta esanslı 3 farklı varyantta raflarda yerini almaya başladı.
Herkese sağlıklı bir hafta diliyorum. Kalbinizden geçenlerle karşılaşın.


BENZER YAZILAR

4 yorum

 1. Alerjiler nedeniyle bizde sıvı sabun kullanılmıyor, Doktorumuzda yasaklamıştı. Elleri yanık gibi oluyor Ada'nın.

  YanıtlaSil
 2. Çocuklar için köpük sabun çok kullanışlı oluyor. Sabunu köpürtmeden ellerini suya tuttukları için mikroplardan arınmadan el yıkama işini bitiriyorlar. Salon pek tercih ettiğim bir marka değil lakin köpüğü varsa denemeye değer, teşekkürler paylaşım için...
  Duanıza da kocaman bir amiiiinn diyorum :D

  YanıtlaSil
 3. Güzel ürünler denemek lazım

  YanıtlaSil
 4. Bloğumda ödüllü blog keşif etkinliği ayrıca bir de çekiliş var beklerim sevgiler :)

  YanıtlaSil